Aktualności

AXA i zwrotnikRAKA.pl budują wspólne kompendium wiedzy o nowotworach, bo "wiedzieć więcej, to bać się mniej". .

15.04.2014

"Wiedzieć więcej, to bać się mniej" - firma ubezpieczeniowa AXA nawiązała współpracę z jednym z największych portali onkologicznych w sieci, który dedykowany jest pacjentom chorym na raka oraz ich bliskim. Portal zwrotnikRAKA.pl odwiedza miesięcznie kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, którzy szukają informacji na temat...

AXA strategicznym partnerem Facebooka we Francji .

15.04.2014

Grupa AXA jako pierwsza międzynarodowa firma ubezpieczeniowa na świecie została partnerem strategicznym Facebooka. Umowa została podpisana pomiędzy AXA we Francji a tamtejszym oddziałem największego portalu społecznościowego na świecie. Dzięki niej wzmocnione zostaną działania wizerunkowe i marketingowe w nowych mediach.

Wolontariusze AXA uczą młodzież ponadgimnazjalną, jak dbać o przyszłość finansową. .

04.04.2014

Podsumowaliśmy właśnie pilotażową edycję pierwszego w skali ogólnopolskiej programu edukacji o ubezpieczeniach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „dbam o przyszłość”. Wkrótce rusza druga edycja, do udziału w której zapraszam!

Wszystkie spółki AXA są rentowne 2 lata szybciej niż planowano .

28.03.2014

Prezes AXA Polska: Cała Grupa AXA jest rentowna już od dwóch lat, co dotychczas było głównie zasługą wyłącznie towarzystwa emerytalnego. W ubiegłym roku wszystkie spółki, które do tej pory generowały straty były już rentowne.

Widać zainteresowanie polisami inwestycyjnymi ze składką jednorazową .

25.03.2014

Wzrasta zainteresowanie klientów ubezpieczeniami na życie z UFK (tzw. polisami inwestycyjnymi), szczególnie tymi ze składką jednorazową – sprzedaż tych polis przez AXA Życie w 2013 roku zwiększyła się o 148% w porównaniu z rokiem poprzednim. Sprzedaż polis inwestycyjnych w 2013 roku (łącznie ze składką regularną i jednorazową) zwiększyła się o 40% w porównaniu z rokiem 2012.

 

AXA Obligacji najlepszym funduszem dłużnym polskich papierów skarbowych .

14.03.2014

Subfundusz AXA Obligacji został uznany przez Analizy Online za najlepszy fundusz dłużny polskich papierów skarbowych w 2013 roku.

Rozpoczęcie i zakończenia przyjmowania zapisów / AXA Akcji Małych i Średnich Spółek .

06.03.2014

Na podstawie art. 7 ust. 6 statutu AXA Funduszu Inwestycyjnego Otwartego (dalej: „Fundusz”), niniejszym ogłaszamy o terminach rozpoczęcia i zakończenia przyjmowania zapisów na jednostki uczestnictwa AXA Subfunduszu Akcji Małych i Średnich Spółek wydzielonego w ramach Funduszu (dalej „Subfundusz”).

Rozpoczęcie i zakończenia przyjmowania zapisów / AXA Equity Central Europe .

06.03.2014

Na podstawie art. 7 ust. 6 statutu AXA Funduszu Inwestycyjnego Otwartego (dalej: „Fundusz”), niniejszym ogłaszamy o terminach rozpoczęcia i zakończenia przyjmowania zapisów na jednostki uczestnictwa AXA Subfunduszu Equity Central Europe wydzielonego w ramach Funduszu (dalej „Subfundusz”).

AXA przekazała ponad 5 milionów euro na badania związane z nowotworami .

04.02.2014

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem (4 lutego), firma ubezpieczeniowa AXA podsumowuje swoją działalność charytatywną związaną z finansowaniem badań nad ryzykami dotyczącymi ludzkiego życia,

a szczególnie badań związanych z chorobami nowotworowymi.

Odpowiedzialny biznes ważny dla AXA .

21.01.2014

AXA opublikowała swój pierwszy Raport Odpowiedzialnego Biznesu.

Jeśli chcesz, żebyśmy zadzwonili, zostaw swoje dane kontaktowe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA, w celach marketingowych i statystycznych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. W skład grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego, z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Polska S.A. i Avanssur S.A. Oddział w Polsce- z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Skontaktuj się z nami

Obsługa Klientów:

0 801 200 200

22 555 00 00

ubezpieczenia@axa.pl

emerytury@axa.pl

Pytania o ofertę:

22 555 05 03

info.axa@axa.pl

Wyślij sms o treści AXA na nr 5551* * bezpłatnie

Znajdź nabliższy oddział AXA