Vitalité

Czym jest Vitalite? Ubezpieczenie zdrowotne Vitalité zapewni Tobie
i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.
Dzięki Vitalité zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

Co zyskujesz?

Decydując się na Vitalité Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać z usług lekarza rodzinnego
i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. W ramach Vitalité oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną i znaczące zniżki na opiekę stomatologiczną.

Zaplanuj bezpiecznie życie i spokojną przyszłość Twojej rodziny!Skontaktuj się z nami

  • Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

O produkcie

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalité zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dzięki Vitalité zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Wybierając Vitalité masz gwarancję najlepszej opieki medycznej, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Dlaczego warto?

Decydując się na Vitalité Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać
z usług lekarza rodzinnego i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.
W ramach Vitalité oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną i znaczące zniżki na opiekę stomatologiczną.

Dla kogo?

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalité to właśnie propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie dzięki któremu, podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji.

Proponujemy ubezpieczenie zdrowotne Vitalité jest dostępne w trzech wariantach - A, B i C. W zakres poszczególnych wariantów ubezpieczenia wchodzą następujące usługi medyczne:

 

Zakres opieki medycznejABC
Infolinia medyczna 24 h+++
24 h dostęp do lekarza rodzinnego*+++
24 h dostęp do lekarza pediatry*+++
72 h dostęp do lekarza specjalisty*

w 10
specjalnościach

w 25
specjalnościach
w 25
specjalnościach
Coroczny bilans dziecka+++
Zabiegi pielęgniarskie+++
Badania laboratoryjne zlecone+++
Wizyty domowe++
Badania diagnostyczne zlecone++
Szczepienia przeciwko grypie++
Prowadzenie ciąży++


 * pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby w godzinach pracy placówki medycznej.

Opieka lekarska

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego Vitalité gwarantujemy najlepsza opiekę lekarską, realizowaną w renomowanych i zaufanych ośrodkach medycznych.

W placówkach Centrum Medycznego LIM

Centrum Medyczne LIM to miejsce, które zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów, dzięki czemu oferuje najwyższej klasy usługi. Profesjonalny zespół oraz bogate zaplecze techniczne zapewniają klientom najwyższy standard oraz gwarantują, że podołamy wszystkim Twoim wymaganiom.

Centrum Medyczne LIM spełnia najsurowsze standardy działania, czego najlepszym dowodem jest przyznany certyfikat jakości ISO 9001.

Wykorzystujemy najnowsze technologie, by nasze działania stały się jeszcze skuteczniejsze
i bardziej przyjazne pacjentowi. Ponad 200 placówek jest połączonych siecią komputerową, pozwalającą każdemu z lekarzy na natychmiastowy dostęp do karty pacjenta i informacji o jego zdrowiu, bez konieczności żmudnego kompletowania dokumentacji.

W całym kraju

Do dyspozycji Klientów Vitalité oddajemy sieć ponad 220 placówek medycznych zrzeszonych
w Konsorcjum CM lub placówek współpracujących na terenie całego kraju. Zapewniają one świadczenie usług w ośrodkach uzupełniających obszar działania Centrum Medycznego LIM. Dzięki tak dużej liczbie placówek, jesteśmy zawsze blisko pacjentów, zapewniając im natychmiastową pomoc. Stały kontakt z wybranym przez pacjenta Partnerem Centrum Medycznego LIM pozwoli uzyskać informacje o terminie i sposobie realizacji konkretnej usługi świadczonej w wyniku umowy
z Centrum Medycznym LIM.

W domu (dostępne w wariancie B i C)

Wizyty domowe, konieczne ze względu na stan zdrowia pacjenta, który uniemożliwia mu przybycie do przychodni, są wygodną, przyjazną pacjentowi formą leczenia.  Przeprowadzane przez lekarza rodzinnego/internistę lub pediatrę wizyty obejmują czynności niezbędne do postawienia diagnozy
i podjęcia właściwej decyzji terapeutycznej.

Infolinia Vitalité 801 88 99 68 lub (22) 458 70 90.

Placówki medyczne

W przypadkach nagłych zachorowań do dyspozycji Klientów Vitalité jest całodobowy dyżur lekarsko-pielęgniarski Centrum Pomocy Doraźnej Centrum Medycznego LUX MED przy
ul. Racławickiej 132b w Warszawie - z wyposażeniem i personelem zapewniającym na miejscu kompetentną obsługę medyczną.

Przejdź do mapy placówek

Pliki do pobrania

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

Ogólne warunki ubezpieczenia zdrowotnego Vitalité

FORMULARZ AML

Dodatkowe oświadczenie klienta do Wniosku o wypowiedzenie umowy ubezpieczenia (wypłata wartości wykupu), Wniosku o odstąpienie od umowy ubezpieczenia oraz Wniosku o wypłatę: wartości podstawowej polisy – częściowej, wartości dodatkowej polisy – częściowej, wartości dodatkowej polisy – całkowitej.  

DOKUMENTY OBSŁUGOWE

Wniosek o wypłatę świadczenia Vitalité z tytułu śmierci

Wniosek o wypłatę świadczenia Vitalité z tytułu: poważnego zachorowania, operacji medycznej, pobytu w szpitalu

Wniosek o odstąpienie od umowy ubezpieczenia

  • Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Jeśli chcesz, żebyśmy zadzwonili, zostaw swoje dane kontaktowe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA, w celach marketingowych i statystycznych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. W skład grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego, z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Polska S.A. i Avanssur S.A. Oddział w Polsce- z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Skontaktuj się z nami

Obsługa Klientów:

801 200 200

22 555 00 00

ubezpieczenia@axa.pl

emerytury@axa.pl

Infolinia jest dostępna
w dni robocze od 8 do 19

Pytania o ofertę:

22 555 05 03

info.axa@axa.pl

Wyślij sms o treści AXA na nr 5551 Koszt wg taryfy operatora

Znajdź nabliższy oddział AXA