Ubezpieczenia mienia i ubezpieczenia techniczne

Bezpieczeństwo i niezawodność procesu produkcji to kwestia, która spędza sen z powiek niejednego przedsiębiorcy. Dlatego komfort w tym obszarze daje skorzystanie z ubezpieczenia mienia i ubezpieczenia technicznego.

AXA oferuje rozwiązanie ubezpieczeniowe, które jest pomocne w zakresie poprawy bezpieczeństwa i niezawodności procesu produkcyjnego. W coraz bardziej złożonej rzeczywistości nasi Klienci mogą liczyć na pełną gamę produktów z zakresu ubezpieczeń mienia i ubezpieczeń technicznych. Każdy z produktów w drodze negocjacji jest dostosowany do wymagań konkretnego środowiska biznesowego.

Szczególną wagę przykładamy do znaczenia ubezpieczenia niewypracowanego zysku wskutek zaistniałej szkody rzeczowej, takiej jak awaria maszyn albo pożar.

 

Kogo ubezpieczamy? (grupa docelowa)

Oferujemy ochronę dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, deklarującym do ubezpieczenia mienie o łącznej wartości przekraczającej 20 mln zł i osiągającym roczny obrót powyżej 20 mln zł.

Oferta ubezpieczeniowa jest szczególnie atrakcyjna dla podmiotów działających w takich sektorach jak: przetwórstwo metalu, produkcja narzędzi, maszyn i urządzeń, przemysł spożywczy, budownictwo, produkcja wyrobów ceramicznych, produkcja leków i kosmetyków, hotelarstwo, handel, wynajem nieruchomości komercyjnych.

Dodatkowo w ramach ubezpieczeń technicznych oferujemy ubezpieczenie wszystkich ryzyk budowy
i montażu oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych, które kierujemy głównie do branży budowlanej, a także ubezpieczenie casco pojazdów szynowych dedykowane dla podmiotów zajmujących się szeroko pojętym transportem kolejowym.

 

Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania!

Skontaktuj się z nami

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online