Ubezpieczenie turystyczne Kontynenty Business Travel

Kogo ubezpieczamy? (grupa docelowa)

 

Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel skierowane jest do przedsiębiorców wysyłających swoich pracowników w zagraniczne podróże służbowe lub do klientów indywidualnych.

Jest kompleksowym pakietem przeznaczonym dla osób, które podczas swoich zagranicznych podróży chcą się czuć pewnie i bezpiecznie. Nasze ubezpieczenie chroni Cię przed finansowymi skutkami nagłych zdarzeń losowych w trakcie pobytu za granicą.

Ubezpieczenie jest dostępne w 5 wariantach, w zależności od sum i zakresu ochrony ubezpieczeniowej zawiera m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia wraz z assistance, NNW, bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel jest dostępne w dwóch formach:

  • w  formie polisy imiennej z okresem ochrony ubezpieczeniowej na pół roku lub rok; Ubezpieczony może wyjechać za granicę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej dowolną ilość razy - jednorazowa podróż zagraniczna nie może jednak przekroczyć 60 dni,
  • w formie polisy otwartej z limitem osobodni.

Po opłaceniu dodatkowej składki, ubezpieczenie może zostać rozszerzone o następujące zakresy: następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych, praca fizyczna.

Uwaga: kierowcy nie są traktowani jak osoby wykonujące pracę fizyczną i nie podlegają zwyżce z tego tytułu.

Zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który służy pomocą w dostosowaniu właściwego wariantu ubezpieczenia do potrzeb każdego Ubezpieczonego. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by polisa była idealnie dopasowana do indywidualnych wymagań klienta.

 

 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online