Ubezpieczenie turystyczne Kontynenty Business Travel

Kogo ubezpieczamy? (grupa docelowa)

 

Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel skierowane jest do przedsiębiorców wysyłających swoich pracowników w zagraniczne podróże służbowe lub do klientów indywidualnych.

Jest kompleksowym pakietem przeznaczonym dla osób, które podczas swoich zagranicznych podróży chcą się czuć pewnie i bezpiecznie. Nasze ubezpieczenie chroni Cię przed finansowymi skutkami nagłych zdarzeń losowych w trakcie pobytu za granicą.

Ubezpieczenie jest dostępne w 5 wariantach, w zależności od sum i zakresu ochrony ubezpieczeniowej zawiera m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia wraz z assistance, NNW, bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel jest dostępne w dwóch formach:

  • w  formie polisy imiennej z okresem ochrony ubezpieczeniowej na pół roku lub rok; Ubezpieczony może wyjechać za granicę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej dowolną ilość razy - jednorazowa podróż zagraniczna nie może jednak przekroczyć 60 dni,
  • w formie polisy otwartej z limitem osobodni.

Po opłaceniu dodatkowej składki, ubezpieczenie może zostać rozszerzone o następujące zakresy: następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych, praca fizyczna.

Uwaga: kierowcy nie są traktowani jak osoby wykonujące pracę fizyczną i nie podlegają zwyżce z tego tytułu.

Zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który służy pomocą w dostosowaniu właściwego wariantu ubezpieczenia do potrzeb każdego Ubezpieczonego. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by polisa była idealnie dopasowana do indywidualnych wymagań klienta.

 

 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?