Zadzwoń do AXA

Przystępuję do AXA OFE

Jeśli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie AXA OFE, zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA PTE S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. W skład grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego, z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Polska S.A. i Avanssur S.A. Oddział w Polsce- z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Rozpocząłeś swoją pierwszą pracę? Masz 4 miesiące na podjęcie decyzji, czy chcesz, aby Twoje składki emerytalne były przekazywane tylko do ZUS, czy również do OFE. Jeśli teraz nie zdecydujesz, składki emerytalne trafią tylko do ZUS. Kolejną taką decyzję będzie można podjąć w 2016 roku i następnie co 4 lata.

Wypełnij wniosek

Do wypełnienia wniosku potrzebny Ci będzie dowód osobisty.

  1. Wypełnij wniosek on-line. Zajmie Ci to kilka minut
  2. Wysyłamy do Ciebie 2 egzemplarze umowy kurierem
  3. Podpisujesz umowy i oddajesz kurierowi
  4. Podpisujemy Twoją umowę i odsyłamy Ci listem poleconym
  5. Wysyłamy Twoje dane do ZUS

Jeśli jesteś obecnie członkiem innego OFE: sprawdź jak zmienić fundusz na AXA OFE?

Jak oceniasz
serwis axa.pl?