Zadzwoń do AXA

Przystępuję do AXA OFE

Jeśli chcesz abyśmy zadzwonili zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA PTE S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Zamknij

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

W skład Grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Avanssur S.A. Oddział w Polsce – z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Rozpocząłeś swoją pierwszą pracę?

Masz 4 miesiące na podjęcie decyzji gdzie odprowadzać składki emerytalne. Możesz je odprowadzać tylko do ZUS lub do ZUS i równocześnie do OFE. Jeśli teraz sam nie zdecydujesz, Twoje składki emerytalne trafią tylko do ZUS.

Pamiętaj, że najwcześniej w 2020 r. (a następnie co 4 lata) będziesz mógł zmienić decyzję gdzie odprowadzać składki np. przejść również do OFE.

Przygotuj dowód osobisty i wypełnij wniosek

Tylko 5 kroków i przystąpisz do AXA OFE:

  1. wypełnij wniosek on-line - zajmie Ci to kilka minut
  2. wyślemy Ci kurierem 2 egzemplarze umowy
  3. podpisz oba egzemplarze i oddaj kurierowi
  4. również podpiszemy umowę i odeślemy Ci jeden egzemplarz
  5. wyślemy Twoje dane do ZUS. 

Jeśli jesteś obecnie członkiem innego OFE - sprawdź jak zmienić fundusz na AXA OFE.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?