Zadzwoń do AXA
Jeśli chcesz abyśmy zadzwonili zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA PTE S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

W skład Grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Avanssur S.A. Oddział w Polsce – z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Podpisanie umowy z funduszem emerytalnym jest możliwe przez cały rok. Jednak przeniesienie klientów oraz ich składek między funduszami, w tzw. transferach, dokonywane jest przez ZUS tylko cztery razy w roku.

Aby zmienić fundusz emerytalny w najbliższym transferze, należy podpisać umowę z nowym OFE:

  • do 25 stycznia (transfer w lutym),
  • do 25 kwietnia (transfer w maju),
  • do 25 lipca (transfer w sierpniu),
  • do 25 października (transfer w listopadzie).

Możesz zmienić swój dotychczasowy fundusz na AXA OFE w prosty, szybki i bezpieczny sposób za pomocą wniosku elektronicznego.

Wypełnij wniosek

Do wypełnienia wniosku potrzebny Ci będzie dowód osobisty.

  1. Wypełnij wniosek on-line. Zajmie Ci to kilka minut
  2. Wysyłamy do Ciebie 2 egzemplarze umowy kurierem
  3. Podpisujesz umowy i oddajesz kurierowi
  4. Podpisujemy Twoją umowę i odsyłamy Ci listem poleconym
  5. Wysyłamy Twoje dane do ZUS
  6. Wysyłamy powiadomienie o zmianie OFE do Twojego poprzedniego funduszu
Jak oceniasz
serwis axa.pl?