Zadzwoń do AXA

Jeśli chcesz abyśmy zadzwonili zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Życie T.U. S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Zamknij

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

W skład Grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Avanssur S.A. Oddział w Polsce – z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Dlaczego warto?

  • Dajemy Ci pełne wsparcie przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych – w Centrum Informacji Inwestora znajdziesz wiele przydatnych informacji

  • Plan Inwestycyjny daje Ci dostęp do różnych funduszy pod jednym parasolem. Dzięki temu zmieniasz fundusze nie płacąc podatku od zysków kapitałowych

  • W wybranych wariantach otrzymujesz dodatkowe premie inwestycyjne. Więcej dowiesz się od naszego Przedstawiciela

  • Już ponad 80 000 klientów w Polsce wybrało inwestowanie w ramach Planów Inwestycyjnych dostępnych w AXA (dane na koniec marca 2013 r.)

  • Plan Inwestycyjny to produkt długoterminowy – wybierając go miej na uwadze Twoje cele w dłuższym horyzoncie czasowym:

    • min. 10 lat dla produktu ze składką regularną

    • min. 2 lata dla produktu ze składką jednorazową

Regulamin „Promocji” 8.04.2015 – 15.07.2015

Jak oceniasz
serwis axa.pl?