Zadzwoń do AXA

Przegląd inwestycyjny

Jeśli chcesz abyśmy zadzwonili zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Życie T.U. S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Zamknij

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

W skład Grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Avanssur S.A. Oddział w Polsce – z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Przegląd Inwestycyjny przygotowujemy dla naszych klientów co miesiąc. Staramy się, aby informacje w nim zawarte były wsparciem w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

W każdym wydaniu przedstawiamy bieżący komentarz inwestycyjny, dotyczący zarówno rynku polskiego, jak i zagranicy, oraz prezentujemy aktualne rankingi funduszy polskich i zagranicznych.

Polecamy także cykl „O tym się mówi", w którym omawiamy tematy, mogące mieć istotny wpływ na sytuację rynkową. W „Poradniku inwestora” znajdują się ciekawostki i wskazówki, które mają ułatwić zrozumienie głównych zasad inwestowania.

Aktualny Przegląd inwestycyjny dostępny jest po zalogowaniu się w systemie AXA On-Line. Zapraszamy do lektury. Zaloguj się

Archiwalne numery Przeglądu Inwestycyjnego:

luty 2017

styczeń 2017

grudzień 2016

listopad 2016

październik 2016

wrzesień 2016

sierpień 2016

lipiec 2016

czerwiec 2016

Jak oceniasz
serwis axa.pl?