AktualnościInformacja prasowa

Pierwsza pomoc orężem każdego kierowcy! AXA ponownie z kampanią Kierunek Ratunek na #DzieńBezpiecznegoKierowcy

Konrad Maniak ma zgodę KNF

16 maja 2017 r. Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Konrada Maniaka na członka zarządu AXA PTE.

Zasady Ładu Korporacyjnego w AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

AXA Ubezpieczenia stosuje Zasady Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, zatwierdzone przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 22.07.2014 r. odstępując od stosowania poniżej wskazanych zasad:

  • Zasada wyrażona w § 25 ust. 1 wskazująca, że posiedzenia organu nadzorującego powinny się odbywać w zależności od potrzeb, jednak nie rzadziej niż co dwa miesiące. Odstąpienie od ww. zasady jest uzasadnione z uwagi na ścisłą współpracę z akcjonariuszem oraz rozbudowaną cykliczną sprawozdawczość.
  • ...

Artur Maliszewski na czele Grupy AXA w Polsce.

1 lipca 2017 na czele Grupy AXA w Polsce stanie Artur Maliszewski, dotychczasowy prezes zarządu Nordea PTE SA. Będzie odpowiedzialny za wszystkie linie biznesowe AXA w Polsce: biznes życiowy, majątkowy, emerytalny oraz inwestycyjny.

AXA w 2015 roku przejęła ubezpieczeniowe ramię mBanku, BRE Ubezpieczenia. Dzięki kolejnej akwizycji, Liberty Ubezpieczenia, sfinalizowanej we wrześniu 2016 roku, AXA poszerzyła kanały sprzedaży i ofertę ubezpieczeń. AXA jest obecnie 6. towarzystwem na rynku...

AXA wspiera IV Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Po raz kolejny z inicjatywy ogłoszonej przez ONZ w dniach 8-14 maja 2017 obchodzimy IV Światowy Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W tym roku tematem przewodnim jest PRĘDKOŚĆ jako główny czynnik ryzyka na drodze oraz przyczyna najcięższych wypadków.

Ocal życie! #Zwolnij - to hasło przewodnie i deklaracja ludzi na całym świecie, którzy agitują o bezpieczeństwo dla siebie, najbliższych, swoich miast i państw.

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego od lat jest ambasadorem...

Połączenie prawne AXA TUiR S.A. z AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.

PODSTAWOWE INFORMACJE

Szanowni Państwo,

w dniu  28 kwietnia 2017 r. AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. przejęło spółkę AXA TUiR S.A. W tym dniu AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. wstąpiło we wszystkie prawa i obowiązki przejętego Towarzystwa, a tym samym stało się stroną wszystkich umów zawartych przez AXA TUiR S.A.

Warunki umów ubezpieczenia pozostają bez zmian. Podobnie proces obsługi polis oraz likwidacji szkód. Możecie Państwo kontaktować się z nami za pośrednictwem dotychczasowych numerów telefonu i...

Godziny pracy infolinii i oddziałów w okresie 1-5 maja

Szanowni Państwo,

W najbliższe dni nasza infolinia będzie do Państwa dyspozycji w następujących godzinach:

1 maja – nieczynna

2 maja – 8.00-16.00

3 maja – nieczynna

4 maja – 8.00-19.00

5 maja – 8.00-19.00

2 maja Oddziały AXA będą otwarte w godzinach od 8:00 16:00. Oddział Poznań 1 oraz Bydgoszcz 2 będą nieczynne.

W okresie naszej ograniczonej dostępności zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: ...

AXA wzmacnia wizerunek

W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych wystartowała nowa kampania wizerunkowa AXA. Kampania zbiega się w czasie z wygaśnięciem licencji na używanie logo Liberty Ubezpieczenia, z integracją biznesu majątkowego i pierwszym rokiem transformacji biznesu życiowego.

Godziny pracy infolinii i oddziałów w okresie świątecznym

Szanowni Państwo,

W okresie świątecznym nasza infolinia będzie do Państwa dyspozycji w następujących godzinach:

13.04., czwartek – 8.00-19.00

14.04., piątek – 8.00 – 15.00

15.04., sobota – nieczynna

16.04., niedziela – nieczynna

17.04., poniedziałek – nieczynna

18.04., wtorek – 8.00-19.00

14.04 (piątek) nasze oddziały będą otwarte w godzinach 8.00-16.00. Oddziały w Poznaniu i Bydgoszczy będą czynne w godzinach 8.00-14.00.

Od 15.04 do 17.04 wszystkie oddziały będą nieczynne, natomiast od...

Robert Garnczarek prezesem AXA TFI. Paweł Michalik nowym prezesem AXA PTE.

Robert Garnczarek, wieloletni prezes AXA PTE SA, został prezesem AXA TFI SA. Robert Garnczarek zarządzał AXA PTE przez 11 lat i w tym czasie AXA OFE niezmiennie było jednym z pięciu największych funduszy emerytalnych oraz jednym z najbardziej uznanych OFE i najczęściej nagradzanych za długofalowe zrównoważone wyniki inwestycyjne. Z pracy w AXA TFI, ze względów rodzinnych, rezygnuje dotychczasowy prezes, Piotr Sztuba. Wiceprezesem AXA TFI pozostaje Paweł Mizerski.

Stery w AXA PTE przejmuje Paweł...

Jak oceniasz
serwis axa.pl?