Adam Drozdowski na podium rankingu najlepszych zarządzających w Polsce

Adam Drozdowski na podium rankingu najlepszych zarządzających w Polsce

18 stycznia dziennik "Parkiet" opublikował ranking najlepszych zarządzających w Polsce "Zarządzający o swoich rywalach, czyli kto jest najlepszy w TFI". Ranking został stworzony na bazie opinii zarządzających funduszami 17 czołowych Polskich TFI i pokazuje którzy specjaliści od funduszy inwestycyjnych są najwyżej oceniani przez swoich konkurentów w walce z rynkiem. Przy ocenie zarządzających dziennik Parkiet zachęcił oceniających "do wyjścia poza schemat oceny przez pryzmat samych wyników inwestycyjnych, wskazując również najbardziej pozytywne cechy osobowości oraz niewymierne kryteria sukcesu zawodowego"

Fundusze inwestycyjne
Adam Drozdowski, Dyrektor ds. Strategii Akcyjnych w AXA TFI, znalazł się na podium tego rankingu!

Oto część opinii, które otrzymał Adam:

Niespotykana, nawet jak na ten zawód, wiedza i pracowitość"

Duże doświadczenie. Pracowity. Bardzo dobry warsztat. Umiejętność spojrzenia zarówno od strony spółki, jak i z dalszej perspektywy, obejmującej cały portfel. Ambitny. Pewny siebie, ale nie przekracza granicy, za którą kryje się zbytnia brawura"

Za bardzo profesjonalne i fundamentalne podejście do zarządzanych portfeli, umiejętność i chęć przekazywania szerokiej wiedzy innym oraz za kreatywne zarządzanie zespołem"

Więcej informacji w dzisiejszym wydaniu gazety Parkiet (2013-01-18), w artykule „Zarządzający o swoich rywalach, czyli kto jest najlepszy w TFI”

Więcej aktualności z AXA TFI

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online