ZGŁOŚ NOWE ZDARZENIE

Wypełnij wniosek on-line lub sprawdź jak inaczej możesz
zgłosić wniosek o wypłatę świadczenia/likwidację szkody.

Zgłoś zdarzenie
SPRAWDŹ STATUS ZGŁOSZONEGO ZDARZENIA

Sprawdź na jakim etapie rozpatrujemy Twój wniosek o wypłatę szkody
(dot. ubezpieczeń komunikacyjnych) lub świadczenia
(dot. ubezpieczeń: Trafna Decyzja, Optymalny Wybór,
NNW – Bezpieczny.pl, Ochrona z Plusem – wszystkie pakiety).

Sprawdź status

Eric Chaney, Główny Ekonomista Grupy AXA w Polsce

8 listopada, na zaproszenie AXA TFI, do Polski przyjechał Eric Chaney – Główny Ekonomista grupy AXA.

Eric Chaney spotkał się z dystrybutorami i klientami AXA TFI oraz wziął udział w V Kongresie Inwestycyjnym Xelion. W trakcie spotkań przedstawił prezentację zatytułowaną "Od Kreditanstalt do Grecji: czy Europa zapoczątkuje Wielką Depresję II?" Prezentacja omawiała problemy strefy euro oraz możliwe dalsze scenariusze dla Europy. Eric Chaney poruszył także kwestie rynku polskiego.  

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Erikiem Chaneyem, opublikowanym w poniedziałek, 14 listopada, w Gazecie Wyborczej oraz na portalu gazeta.pl

Fundusze inwestycyjne

Eric Chaney od 2008 roku pełni funkcję Głównego Ekonomisty Grupy AXA oraz od 2010 roku kieruje Działem Analiz AXA Investment Managers. Od 1997 roku jest członkiem French Economic Council of the Nation, rady, która doradza Ministrowi Gospodarki i Finansów. Jest również członkiem komitetu wykonawczego French Economic Association (AFSE) oraz członkiem zespołu ECB Shadow Council. Eric Chaney regularnie przygotowuje komentarze do takich tytułów jak Newsweek oraz Wall Street Journal. Jego wypowiedzi można znaleźć również w takich tytułach jak Le Monde, Liberation czy Frankfurter Allgemeine Zeitung. 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?