Jarosław Bartkiewicz oficjalnie Prezesem AXA Życie S.A.

Po wydaniu przez Komisję Nadzoru Finansowego zgody na powołanie Jarosława Bartkiewicza na Prezesa Zarządu AXA Życie S.A. w dniu 27.12.2010 oficjalnie objął on tę funkcję.

Jarosław Bartkiewicz dołączył do AXA 1 lipca jako Dyrektor Obszaru Finansów. Jest absolwentem Wydziału Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz 4-letniego Studium Ekonomii Uniwersytetu Columbia na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

Jego droga zawodowa jest w całości związana z ubezpieczeniami. Rozpoczynał ją 14 lat temu jako aktuariusz w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie PBK i kontynuował, jako główny aktuariusz - a później także Członek Zarządu - w Zurich Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie.

Ostatnie 9 lat pracy zawodowej Jarek związał z Grupą ING. W latach 2001 – 2006 był Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za finanse w ING Nationale – Nederlanden w Polsce. Później pełnił istotne funkcje w strukturach międzynarodowych ING: w latach 2006 – 2009 jako Dyrektor Biura Rozwoju w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Amsterdamie, zaś od roku 2009 jako Członek Zarządu ING Nationale – Nederlanden w Hiszpanii, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.


W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Iwona Ryniewicz
Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej
AXA Polska
Tel.: 0 (22) 555 00 70
Tel. kom.: +48 600 492 741
e-mail: iwona.ryniewicz@axa-polska.pl

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online