ZGŁOŚ NOWE ZDARZENIE

Wypełnij wniosek on-line lub sprawdź jak inaczej możesz
zgłosić wniosek o wypłatę świadczenia/likwidację szkody.

Zgłoś zdarzenie
SPRAWDŹ STATUS ZGŁOSZONEGO ZDARZENIA

Sprawdź na jakim etapie rozpatrujemy Twój wniosek
o wypłatę świadczenia (dot. ubezpieczeń grupowych).

Sprawdź status

Jarosław Bartkiewicz oficjalnie Prezesem AXA Życie S.A.

Po wydaniu przez Komisję Nadzoru Finansowego zgody na powołanie Jarosława Bartkiewicza na Prezesa Zarządu AXA Życie S.A. w dniu 27.12.2010 oficjalnie objął on tę funkcję.

Jarosław Bartkiewicz dołączył do AXA 1 lipca jako Dyrektor Obszaru Finansów. Jest absolwentem Wydziału Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz 4-letniego Studium Ekonomii Uniwersytetu Columbia na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW.

Jego droga zawodowa jest w całości związana z ubezpieczeniami. Rozpoczynał ją 14 lat temu jako aktuariusz w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie PBK i kontynuował, jako główny aktuariusz - a później także Członek Zarządu - w Zurich Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie.

Ostatnie 9 lat pracy zawodowej Jarek związał z Grupą ING. W latach 2001 – 2006 był Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za finanse w ING Nationale – Nederlanden w Polsce. Później pełnił istotne funkcje w strukturach międzynarodowych ING: w latach 2006 – 2009 jako Dyrektor Biura Rozwoju w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Amsterdamie, zaś od roku 2009 jako Członek Zarządu ING Nationale – Nederlanden w Hiszpanii, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.


W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Iwona Ryniewicz
Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej
AXA Polska
Tel.: 0 (22) 555 00 70
Tel. kom.: +48 600 492 741
e-mail: iwona.ryniewicz@axa-polska.pl

Jak oceniasz
serwis axa.pl?