Mile zbierzesz w te wakacje bezpieczniej!

• Od 1 lipca mile w programie lojalnościowym Miles & More zbierzesz kupując ubezpieczenie AXA Multitravel
• 1 zł = 2 mile
• Ubezpieczenie możesz kupić on-line nawet tuż przed wyjazdem na https://multitravel.axa.pl, polisę otrzymasz mailowo i na telefon

I Twoją obawą przed wyjazdem na urlop jest wypadek, kradzież aparatu czy zgubienie bagażu? Podróżuj na luzie, ubezpiecz się na poważnie i nie pozwól, żeby strach przed wydarzeniami niezależnymi od Ciebie i planu Twojej podróży zepsuł wymarzony odpoczynek. Wykup ubezpieczenie, przy okazji zbierając mile premiowe Miles & More na kolejny wyjazd.

Ubezpieczenie turystyczne Multitravel. Miles & MoreW te wakacje AXA oferuje swoim klientom nie tylko zabezpieczenie podróży, ale również mile premiowe programu Miles & More. Za każdy zakup ubezpieczenia turystycznego AXA Multitravel przez Internet uczestnicy programu Miles & More będą mogli otrzymać 2 mile premiowe za każdą złotówkę wydaną na zakup polisy turystycznej. Wszystko co muszą zrobić uczestnicy programu Miles & More, aby w trakcie zakupu ubezpieczenia zostały naliczone mile, to wpisać w formularzu prawidłowy numer tymczasowej lub stałej karty Miles & More.

***

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami, w Polsce obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami. Obsługuje niemal 2,6 mln klientów indywidualnych oraz korporacje międzynarodowe. Od 1 lipca 2016 roku AXA jest także partnerem programu Miles & More.
Miles & More to program uruchomiony w 1993 roku przez Lufthansę. Obecnie Miles & More to czołowy program lojalnościowy dla osób często podróżujących samolotem, w którym uczestniczy ponad 27 milionów pasażerów. W programie można naliczać mile za podróże wszystkimi liniami zrzeszonymi w ramach sojuszu Star Alliance, w tym za podróże Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Gromadzenie i wykorzystywanie mil jest także możliwe u ponad 300 firm partnerskich z niemal wszystkich branż.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online