AXA XL

KIM JESTEŚMY

AXA XL jest częścią grupy AXA, wiodącą globalną firmą ubezpieczeniową i reasekuracyjną z silną obecnością w Ameryce Północnej, Europie, na rynku Lloydsa oraz Azji i Pacyfiku. Jesteśmy leaderem w zakresie ubezpieczeń własnościowych i od nieszczęśliwych wypadków (Property&Casualty).

Dla firm średniej wielkości, dużych międzynarodowych korporacji, czy osób indywidualnych zapewniamy nie tylko ubezpieczenia – my wytyczamy nowe drogi rozwoju. W jaki sposób? Łączymy silną i efektywną platformę kapitałową z wiedzą opartą na danych, wiodące technologie oraz najlepsze talenty, dzięki którym świadczymy najwyższej jakości usługi dla wszystkich linii biznesowych: nieruchomości, wypadków, profesjonalnych, finansowych i specjalistycznych.

Co dokładnie robimy? Z innowatorskim i elastynym prodejściem do rozwiązań z zakresu ryzyka, współpracujemy z tymi, którzy napędzają zmiany na lepsze. Ubezpieczamy wieżowce na Manhatanie, lotniska i linie lotnicze, satelity, kolekcje dzieł sztuki i biżuterii, trasy koncertowe gwiazd, plany filmowe czy zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt. Ubezpieczamy też inne firmy ubezpieczeniowe.

W naszym Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu nasi pracownicy na codzień wspierają ubezpieczenia w skali globalnej. Tworzymy analizy danych ubezpieczeniowych oraz dokumentów. Przygotowujemy raporty i analizy oraz modele ryzyka. Tworzymy polisy ubezpieczeniowe. Analizujemy zgłoszone szkody.


Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online