Kariera w sprzedaży AXA

Kariera w sprzedaży AXA

Kariera w sprzedaży AXA

Z AXA masz niepowtarzalną możliwość budowania swojej kariery opartej o solidną, znaną na rynku i prestiżową markę. W AXA potrzebujemy Twojej pasji, ambicji i wytrwałości. W zamian oferujemy współpracę z wysokiej klasy zespołem ekspertów branży finansowej oraz pasjonatów sprzedaży, którzy działają zgodnie z najlepszym standardami pracy i obsługi klientów.

Zapewniamy również profesjonalne wsparcie szkoleniowe od pierwszych kroków w firmie. Oferujemy także możliwość rozwoju kariery zawodowej i to Ty zdecydujesz, jak chcesz się rozwijać. W AXA masz nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania i przedsiębiorczości.

Dzięki partnerskiej współpracy oraz bogatej ofercie produktowej możesz oferować Klientom profesjonalne rozwiązania zapewniające im bezpieczeństwo finansowe i realizację marzeń. Praca w ubezpieczeniach to więcej niż praca. To misja, którą realizujemy wspólnie.

Proponujemy Ci współpracę jako:


Korzyści ze współpracy

W AXA dbamy o to, żeby osoby współpracujące z nami miały możliwość wysokich zarobków, stabilne miejsce pracy oraz rozwój kariery zgodnie z własną ścieżką i aspiracjami. Dbamy również o poszerzanie wiedzy oraz rozwój umiejętności i kompetencji naszych współpracowników. Kompleksowa oferta szkoleniowo-rozwojowa pozwoli Ci na bezpieczny i efektywny start w branży ubezpieczeniowej, a także poszerzanie swojej wiedzy.

W zakresie wynagrodzenia, dla osób rozpoczynających z nami współpracę oferujemy wsparcie finansowe w okresie wdrożenia, oraz atrakcyjny system premiowo-motywacyjny. Pracując z nami możesz sam decydować o swoim czasie pracy – nie narzucamy sztywnych godzin. Konkurencyjna gama produktów ubezpieczeniowo-finansowa pozwoli Ci dopasować rozwiązania zgodne z potrzebami klientów. Najlepszym oferujemy szeroki pakiet benefitów, udział w prestiżowych konferencjach i szkoleniach oraz atrakcyjne wyjazdy zagraniczne.

Szkolenia

Rozpoczynając z nami współpracę przejdziesz szereg szkoleń przygotowujących do roli jaką będziesz pełnić. Zapewniamy szkolenia min. z zakresu produktów finansowych, rynku kapitałowego, zagadnień prawnych, profesjonalnej obsługi klienta i technik sprzedaży. Oferujemy również bogaty pakiet szkoleń rozwijających i doskonalących umiejętności menedżerskie.

Ścieżka kariery

W trakcie współpracy z AXA możesz wybrać ścieżkę rozwoju zgodną z Twoimi preferencjami. Jeżeli lepiej czujesz się w roli sprzedawcy możesz zaplanować swój rozwój w strukturze poziomej i pogłębiać swoją wiedzę specjalistyczną, stać się ekspertem w zakresie finansów oraz ubezpieczeń i na każdym z etapów rozwoju zwiększać swoje zarobki.

Kariera w sprzedaży

Jeżeli lubisz dzielić się wiedzą, masz potencjał i umiejętności pozwalające na efektywne budowanie zespołu i zarządzanie ludźmi możesz zdecydować się na swój rozwój na ścieżce menedżerskiej. Kariera w AXA daje ogromne możliwości awansu pionowego.

Proces rekrutacji

Benefity

W AXA doceniamy zaangażowanie naszych współpracowników, oferując szeroki pakiet benefitów oraz udział w prestiżowych konferencjach i kongresach. Decydując się na współpracę z nami będziesz mógł korzystać z atrakcyjnego systemu kafeteryjnego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.


Rekrutacja

W trakcie spotkań rekrutacyjnych chcemy poznać Twoje doświadczenie, predyspozycje, umiejętności oraz oczekiwania. Spotkania to również okazja dla Ciebie do lepszego zapoznania się z nami. Chcemy, aby Twoja decyzja o współpracy była w pełni świadoma, dlatego chętnie odpowiemy na Twoje pytania zanim zdecydujesz się na współpracę z nami.

Proces rekrutacji

W AXA stosujemy wiele różnych metod selekcyjnych, aby mieć pewność, że do współpracy zapraszamy najlepszych. Każda przesłana do nas aplikacja jest uważnie czytana i analizowana pod kątem dopasowania do profilu współpracownika, oczekiwań firmy i kandydata.

Kolejnym etapem w procesie rekrutacji są spotkania selekcyjne, podczas których poznajemy siebie nawzajem. Dodatkowo możemy zaprosić Cię do wzięcia udziału w zadaniach selekcyjnych, narzędziach on-line lub w sesji assessmenent center. Na koniec pozostaje obopólna decyzja. Jeśli jest pozytywna, spotykamy się na szkoleniu podstawowym i podpisujemy umowę.

Proces rekrutacji


Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online