Kariera w biurze głównym AXA Benefity

Kariera w biurze głównym AXA

OPRÓCZ WYNAGRODZENIA

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia a także system dodatkowych premii i nagród. Pracując z nami masz dostęp do Kafeteria a w niej pakiet świadczeń, które wybierasz według swoich potrzeb.

DBAMY O RODZINY!

Jeśli dołączysz do nas nie tylko Ty skorzystasz! Możesz także liczyć na wsparcie dla swoich najbliższych w ramach rodzinnych pakietów opieki medycznej, paczek dla dzieci, a także pomocy w trudnych sytuacjach życiowych. W naszym biurze jest specjalny pokój dla Mamy z dzieckiem a w budynku znajdziesz prywatne przedszkole!

NOWOCZESNE I KOMFORTOWE BIURO

Nasze biuro znajduje się w centrum Warszawy, do którego łatwo trafisz i dojedziesz. Praca w nowoczesnym biurowcu zapewnia wysoki komfort i dostęp do wielu punktów gastronomicznych i usługowych. W lato podjeżdżają foodtrucki a popołudniami w holu głównym, będziesz mógł posłuchać gry na fortepianie.

RELAKS W CZASIE PRACY

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy przestrzeń, na każdym z naszych pięter, gdzie w niemal domowej atmosferze zjesz obiad, wypijesz kawę lub przeprowadzisz spotkanie biznesowe. Przygotowaliśmy również Chillout Room, byś na chwilę mógł oderwać się od pracy i... pograć w różne gry. Codziennie czekać będą w kuchniach świeże jabłka, a czasem nawet coś słodkiego.

PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE

Pracując u nas przede wszystkim możesz liczyć na nieformalną, przyjazną i opartą na partnerstwie atmosferę pracy. Będziesz pracował w gronie pełnych pasji i entuzjazmu profesjonalistów, którzy tworzą wspierającą się społeczność.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online