Kariera w biurze głównym AXA Dowiedz się więcej

Kariera w biurze głównym AXA

AXA to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, zaangażowani, pełni pasji, profesjonaliści, którzy lubią z pozytywnym nastawieniem stawiać czoło wyzwaniom. To oni tworzą wartości firmy, za które cenią nas nasi Klienci.

Każdego dnia, w każdej sytuacji: nasze wartości w pracy.

Nasze zadanie: Sprawiać, aby ludziom żyło się lepiej, w codziennym życiu, otoczeniu, społeczeństwie.

Wartości AXA:

PO PIERWSZE KLIENT!

We wszystkim co robimy najważniejsi są klienci. Zawsze myślimy o tym, aby nasze działania jak najlepiej wpływały na ich codzienne życie i dbały o ich bezpieczną przyszłość.

PRAWOŚĆ

Traktujemy klientów, pracowników, interesariuszy i partnerów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Mamy silne poczucie odpowiedzialności za to, aby działać na ich rzecz i dla ich dobra.

ODWAGA

Mamy odwagę wyrażać własne zdanie i podejmować śmiałe decyzje. Nie ma dla nas barier, których nie bylibyśmy w stanie przełamać, aby ciągle się rozwijać i doskonalić.

ONE AXA

Jesteśmy silniejsi, gdy działamy razem. Z różnorodności i współpracy czerpiemy siłę, do osiągania wspólnych celów.Kariera w AXA

Zobaczcie, czym te 4 wartości są dla Członków Zarządu AXA. To ich deklaracja i zobowiązanie, że chcą i będą zarządzać firmą w zgodzie z tymi wartościami! :)

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online