Kariera w biurze głównym AXA Proces rekrutacji

Kariera w biurze głównym AXA

W AXA rekrutację na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie prowadzimy przez cały rok w odpowiedzi na zapotrzebowanie poszczególnych zespołów. Nasze oferty możesz znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na największych portalach pracy. Poznaj jak wygląda proces rekrutacji w AXA. Składa się on z kilku etapów:

 

Proces rekrutacji        ETAP 1

Formularz zgłoszeniowy

Znalazłaś(eś) interesującą Cię ofertę pracy na naszej stronie internetowej lub na portalu pracy? Jeśli TAK, na tym etapie zostaniesz poproszona(ny) o wypełnienie krótkiego formularza. Dane kandydatów gromadzimy elektronicznie poprzez system ułatwiający nam zbieranie wszystkich aplikacji w jednym miejscu.

 

Proces rekrutacji        ETAP 2

Selekcja aplikacji

Dział Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy dokonuje wyboru kandydatów spełniających oczekiwania, polega to na selekcji nadesłanych dokumentów pod kątem wymaganego na danym stanowisku doświadczenia zawodowego, umiejętności, kwalifikacji oraz wykształcenia.

 

Proces rekrutacji        ETAP 3

Rozmawiamy z Tobą

W zależności od stanowiska (specjalistyczne/kierownicze) kolejne etapy rekrutacji odpowiednio składają się z: wywiadów telefonicznych, testów psychometrycznych, testów językowych, próbek pracy. Możesz też zostać zaproszony(a) do udziału w Assessment Centre

 

Proces rekrutacji        ETAP 4

Pierwsze spotkanie

Następnie zapraszamy wybranych kandydatów na spotkania. Jeśli zostaniesz wybrana(ny) skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy na spotkanie. Zapraszamy Cię wówczas na rozmowę do naszej siedziby w Warszawie przy ul. Chłodnej 51. Będziesz miała(miał) okazję spotkać się z ewentualnym przyszłym przełożonym oraz osobą z departamentu HR.

 

Proces rekrutacji        ETAP 5

Oferta pracy

W wyniku procesu rekrutacji zostaje wybrany kandydat/kandydatka, któremu osoba z departamentu HR składa ofertę pracy.

 

 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online