Nagrody

Nagrody


AXA została uznana najszybciej rozwijającą się firmą ubezpieczeniową w 2015 roku.
Kapituła konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, odbywającego się przy okazji corocznego Banking & Insurance Forum, wybrała AXA ze względu na to, że jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się grup ubezpieczeniowych w Polsce konsekwentnie utrzymującą zyskowność wszystkich spółek. Dotychczasowy kilkunastoprocentowy wzrost organiczny został w 2015 roku istotnie przyspieszony przez finalizację akwizycji BRE Ubezpieczenia TUiR i nawiązanie strategicznego 10-letniego partnerstwa z najbardziej nowoczesnym bankiem w Polsce, mBankiem. W grudniu 2015 roku AXA ogłosiła zamiar zakupu Liberty Ubezpieczenia dążąc do dalszego umacniania swojej pozycji w Polsce.
W 2015 roku AXA doprowadziła też do reorganizacji działalności w Polsce, której celem jest przede wszystkim wzmocnienie współpracy i integracja wszystkich spółek AXA w Polsce. W konsekwencji na czele Grupy stanął we wrześniu 2015 roku pierwszy w historii AXA szef wszystkich spółek w Polsce, Michał Kwieciński.

Marka AXA w 2017 roku, dziewiąty raz z rzędu, została uznana najlepszą marką ubezpieczeniową świata pod względem rozpoznawalności i zaufania w rankingu Best Global Brands. W 2014 roku przyznano jej tytuł Best Green Brand, czyli najbardziej świadomiej ekologicznie marki na świecie.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online