Ubezpieczenie Assistance już od 71 zł/rok!

Assistance

  • Ubezpieczenie Assistance zapewnia szybką pomoc w wielu trudnych sytuacjach, które mogą Cię spotkać na drodze, jak awaria, wypadek, czy kradzież samochodu.
  • Pomoc świadczymy 24 godziny na dobę, na terenie Polski i poza jej granicami – wystarczy, że do nas zadzwonisz.
  • W zależności od wybranego wariantu pomożemy Ci w razie braku paliwa, uszkodzenia lub przebicia opon czy awarii akumulatora. Zorganizujemy pojazd zastępczy, opłacimy nocleg, przewóz medyczny i hospitalizację.
  • Assistance w AXA jest dostępny do pakietów OC lub OC i AC, a także poza pakietem w postaci ubezpieczenia Assistance w Podróży.

Wybierz najlepszy dla siebie zakres ubezpieczenia:

Ogólne Warunki Ubezpieczeń Komunikacyjnych są dostępne w Centrum Klienta.

Promocje

Informacje na temat aktualnych promocji znajdziesz na stronie Promocje


Pytania i odpowiedzi

Co daje ubezpieczenie Assistance?

Assistance zapewnia natychmiastową pomoc w przypadku zdarzenia objętego ubezpieczeniem. Wsparcie obejmuje m.in. skierowanie pomocy drogowej na miejsce wypadku lub awarii pojazdu, holowanie, zorganizowanie części zamiennych, pomoc w zakwaterowaniu oraz wsparcie finansowe. Ubezpieczyciele oferują różne warianty tego ubezpieczenia. Niektóre z nich obejmują pomoc wyłącznie na terenie Polski, inne – również za granicą.

Więcej pytań i odpowiedzi


Porady dla Klientów

Lista porad dotyczących ubezpieczenia Assistance dostępna jest na stronie Porady dla kierowców


Ubezpieczenie Assistance już od 71 zł /rok. Składka została wyliczona dnia 15.01.2018r., dla kierowcy ze Stoczka, posiadającego 60% zniżek, w wieku 31 lat, jeżdżącego samochodem Seat Leon 1.8 z 2001 roku. W cenie została uwzględniona zniżka za zakup przez Internet. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online