Zadzwoń do AXA

Jeśli chcesz abyśmy zadzwonili zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Życie T.U. S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Zamknij

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

W skład Grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Avanssur S.A. Oddział w Polsce – z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Bezpieczna Dekada Prestiż to ubezpieczenie na życie, które pozwoli Ci zabezpieczyć siebie
i Twoją rodzinę przed negatywnymi skutkami określonych zdarzeń losowych, które mogą Cię spotkać każdego dnia. Wypadki losowe mogą dotknąć każdego, choć masz nadzieję, że Ciebie ominą. Warto jednak być przygotowanym na trudne sytuacje w życiu. Ubezpieczenie zapewni Ci ochronę na wypadek zdarzeń, o których nie chcesz codziennie myśleć.

Dlaczego warto?

  • Masz poczucie bezpieczeństwa i nie musisz obawiać się skutków nieszczęśliwych zdarzeń losowych.
  • Uzyskujesz wysokie zabezpieczenie finansowe skutków nieszczęśliwego wypadku:

    • w przypadku orzeczenia inwalidztwa otrzymasz dodatkowe środki finansowe, które pozwolą na godne życie,
    • Twoi bliscy uzyskają znaczące wsparcie finansowe, gdy Ciebie zabraknie.

  • Najbliższe Ci osoby otrzymają wsparcie finansowe w przypadku Twojej śmierci w wyniku zawału serca lub udaru mózgu.
  • Możesz mieć dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy – AXA wypłaca miesięczną rentę przez okres nawet do 10 lat, w sytuacji gdy w wyniku choroby lub wypadku będziesz przez długi czas niezdolny do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej.
  • Uzyskujesz dostęp do profesjonalnych usług assistance z zakresu Doraźnej Informacji Medycznej oraz Doraźnej Opieki Medycznej.
  • Przystępujesz do ubezpieczenia bez wypełniania ankiety medycznej i bez badań lekarskich – minimum formalności.

Sprawdź też ubezpieczenie zdrowotne, dzięki któremu możesz mieć dostęp do szerokiej listy lekarzy specjalistów na terenie całego kraju.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?