Zamów bezpłatny kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym otrzymywanie ofert, zgodnie z poniższym wyborem:

Kanały komunikacji:


Ochrona z Gwarancją Kapitału

Ochrona z Gwarancją Kapitału – wariant Solo to długoterminowe ubezpieczenie na życie i dożycie, dzięki któremu przez cały okres umowy gromadzisz kapitał, a my jednocześnie chronimy Twoje życie.

Dla kogo?

Dla osób mających co najmniej 18 i nie więcej niż 60 lat.

Na jaki okres?

Sam określasz, przez jaki okres chcesz oszczędzać - minimalnie 10, a maksymalnie 25 lat. Umowa nie może jednak trwać dłużej niż do rocznicy polisy, w której będziesz miał ukończone 70 lat.

Jak działa ubezpieczenie?

W czasie trwania umowy wpłacasz składkę za zakres bazowy i gromadzisz kapitał. Na jej zakończenie wypłacimy Ci 100% zgromadzonej kwoty. Jeśli jednak rozwiążesz wcześniej umowę, otrzymasz wartość wykupu.

Jednocześnie za tę samą składkę chronimy Twoje życie. W przypadku Twojej śmierci wypłacimy wskazanym osobom świadczenie w wysokości, na jaką się umówiliśmy przed zawarciem umowy.

W czasie trwania umowy oszczędzasz, masz zapewnioną ochronę, a na jej koniec otrzymujesz gwarantowany kapitał. Wybierasz również jeden z poniższych pakietów, za który będziesz opłacał składkę pakietową. Pakiet zapewni ochronę Tobie lub Twojemu dziecku. 

Dodatkowo otrzymasz od nas

 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online