Ochrona z Gwarancją Kapitału Wariant Duet

Ochrona z Gwarancją Kapitału – wariant Duet to długoterminowe ubezpieczenie na życie i dożycie, dzięki któremu przez cały okres umowy gromadzisz kapitał, a my jednocześnie chronimy życie Twoje i Twojego dziecka.

Dla kogo?

Dla osób mających co najmniej 18 i nie więcej niż 60 lat.

Na jaki okres?

Sam określasz, przez jaki okres chcesz oszczędzać – minimalnie może to być 10, maksymalnie 25 lat. Umowa nie może jednak trwać dłużej niż do rocznicy polisy, w której będziesz miał ukończone 70 lat.

Jak działa ubezpieczenie?

Wpłacając regularnie przez cały okres trwania umowy składki za zakres bazowy, gromadzisz dla swojego dziecka kapitał, który wypłacimy mu na koniec umowy. Jeśli jednak rozwiążesz wcześniej umowę, otrzymasz wartość wykupu.

Wariant Duet

Jednocześnie za tą samą składkę chronimy życie Twoje i Twojego dziecka.

1)      w przypadku Twojej śmierci wskazane przez Ciebie osoby otrzymają od nas świadczenie w wysokości 20% sumy, na jaką umówiliśmy się przed zawarciem umowy. Dodatkowo przejmiemy za Ciebie obowiązek opłacania składek, by Twoje dziecko mogło na koniec otrzymać 100% zgromadzonej kwoty.

2)      w przypadku śmierci Twojego dziecka wypłacimy wskazanym osobom świadczenie w wysokości wpłaconych należnych składek za zakres bazowy.

 

Wybierasz również jeden z poniższych pakietów, za który będziesz opłacał składkę pakietową. Pakiet zapewni ochronę Tobie lub Twojemu dziecku.

Dodatkowo otrzymasz od nas

 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online