Zadzwoń do AXA
życie i zdrowie

Zobacz jak możesz uatrakcyjnić pakiet socjalny w swojej firmie, chroniąc życie i zdrowie pracowników oraz ich najbliższych. Ubezpieczenia stworzone z myślą o przedsiębiorcach, instytucjach i dużych organizacjach to pomysł na budowanie lojalności zespołu oraz wizerunku i prestiżu firmy.

Polisa na życie to dodatkowy, pozapłacowy benefit, który możesz zaproponować swoim pracownikom. Sam też osiągasz konkretne korzyści – składkę ubezpieczeniową możesz zaliczyć w koszty uzyskania przychodu. Zatem z jednej strony sprawiasz, że pracownicy będą bardziej usatysfakcjonowani z pracy w Twojej firmie, a z drugiej sam masz realne, finansowe korzyści.

Szeroki zakres ochrony obejmuje życie i zdrowie nie tylko pracowników, ale również ich współmałżonków /partnerów i dzieci, a nawet rodziców i teściów. Dzięki polisie grupowej troszczysz się o nich w ważnych sytuacjach życiowych (np. urodzenie dziecka) i wspierasz w trudnych chwilach takich jak np. choroba, wypadek czy niezdolność do pracy.

komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne dla biznesu to pełen wachlarz produktów dla firm produkcyjnych i usługowych będących właścicielami flot, a także firm transportowych oraz przewożonego mienia. Doświadczeni eksperci AXA dbają o kompleksowość przygotowywanych ofert, uwzględniając specyfikę prowadzonego biznesu i analizując istniejące ryzyka.

Firmom produkcyjnym i usługowym zapewniamy ochronę wszelkiego rodzaju przewożonego mienia, każdym transportem (własnym czy zleconym) i na wszystkich etapach, łącznie z niezbędnym składowaniem. Ubezpieczenia dla flot i mienia w transporcie obejmują szeroki zakres odpowiedzialności w tym m.in. OC posiadaczy pojazdów mechanicznych, AC w formule All Risk czy Assistance (również w wariancie Truck Assistance).

podróż

Dobrze jak podróż wywołuje emocje, ale tylko te pozytywne. Podstawą jest poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że w każdej nieprzewidzianej sytuacji damy sobie radę. To przekonanie zapewni polisa na czas podróży. AXA oferuje klientom biznesowym 3 produkty: ubezpieczenie turystyczne i ustawowe gwarancje ubezpieczeniowe dla biur podróży oraz ubezpieczenie dla firm, których pracownicy udają się w delegacje służbowe.

Ubezpieczenie turystyczne dla biur podróży zapewnia kompleksową ochronę klientom podczas ich wyjazdów. Dzięki polisie mogą liczyć na wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach oraz zwrot kosztów leczenia bez konieczności angażowania swoich pieniędzy. Gwarancja ubezpieczeniowa to z kolei wymagany ustawą dokument, jaki powinno mieć każde biuro świadczące usługi turystyczne, potwierdzający finansowe zabezpieczenie biura na wypadek niewypłacalności.

AXA wspiera również przedsiębiorców, których pracownicy podróżują służbowo za granicę. Dzięki pakietom ubezpieczeń zadbasz o swoich ludzi zapewniając im pokrycie kosztów leczenia wraz z assistance oraz następstw nieszczęśliwych wypadków, a w wybranych wariantach również zabezpieczasz ich bagaż i zapewniasz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

majątek

Warren Buffett powiedział: jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera. W AXA oszlifujemy Twój biznes dbając o otoczenie, w jakim działasz. Zapewnimy Twojej fimie profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z minimalizowaniem zagrożeń. Zidentyfikujemy ryzykowne procesy, przeanalizujemy je i zarekomendujemy odpowiedni program prewencyjny. W ramach ubezpieczenia OC zapewniamy skuteczną ochronę interesów prawnych zarówno klientów korporacyjnych jak i osób pracujących w wolnym zawodzie.

Majątek firmy to nie tylko mienie, ale również funkcjonujące w niej procesy czy niewypracowany zysk. W szerokiej ofercie ubezpieczeń technicznych i mienia, którą dostosowujemy do wymagań konkretnego środowiska biznesowego, dbamy o to aby poprawić bezpieczeństwo i niezawodność funkcjonowania firm.

Wielu przedsiębiorców to inwestorzy i koneserzy sztuki. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, stworzyliśmy ubezpieczenie dzieł sztuki, które są majątkiem firmy. Ubezpieczeniem objęte są zarówno same dzieła, jak również ich transport oraz wzrost wartości kolekcji.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?