Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego
Zamów bezpłatny kontakt

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA PTE S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...
Zamknij

Do podmiotów Grupy AXA należą: AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Polska S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. - z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Udostępnienie danych osobowych wymienionym podmiotom jest dobrowolne. Udostępnienie odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji czynności objętych zgodami. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści udostępnionych danych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do: wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania tych danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych.


Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

Aktualnie oferujemy IKZE w AXA TFI. Zapoznaj się z naszą propozycją.

Poniższe informacje dotyczą osób, które już posiadają IKZE w AXA Życie.

IKZE w AXA Życie

IKZE w AXA Życie

Sprawdź tegoroczny limit wpłat na IKZE.

Więcej
Kalkulator ulgi podatkowej

Kalkulator ulgi podatkowej

Oszczędzając z IKZE w AXA co roku możesz uzyskać nawet 1706 zł zwrotu podatku. Sprawdź jak to zrobić.

Więcej
Jak oceniasz
serwis axa.pl?