ZGŁOŚ NOWE ZDARZENIE

Wypełnij wniosek on-line lub sprawdź jak inaczej możesz
zgłosić wniosek o wypłatę świadczenia/likwidację szkody.

Zgłoś zdarzenie
SPRAWDŹ STATUS ZGŁOSZONEGO ZDARZENIA

Sprawdź na jakim etapie rozpatrujemy Twój wniosek
o wypłatę świadczenia (dot. ubezpieczeń grupowych).

Sprawdź status
AXA w Polsce

AXA w Polsce

Spółki

Spółki

Wyświetl dane spółek AXA w Polsce: życiowej, majątkowej, otwartego funduszu emerytalnego, oraz otwartych i zamkniętych funduszy inwestycyjnych.

Więcej
Misja

Misja

Misją AXA na całym świecie, także w Polsce, jest wzmocnić w naszych klientach poczucie spokoju i bezpieczeństwa poprzez zaoferowanie rozwiązań, które chronią naszych klientów oraz ich najbliższych przed finansowymi skutkami wydarzeń zagrażających życiu, zdrowiu, mieniu i dorobkowi, a także poprzez zarządzanie ich oszczędnościami i aktywami.

Więcej
AXA Research Fund

AXA Research Fund

AXA prowadzi fundację AXA Research Fund, w ramach której wspiera naukowców i badaczy z całego świata po to, aby pozyskać wiedzę i lepiej zrozumieć ryzyka, które mogą zagrażać życiu ludzkiemu, środowisku i społeczeństwu...

Więcej
Działalność

Działalność

AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, inwestycyjne, wypadkowe, komunikacyjne, turystyczne, majątkowe, otwarty fundusz emerytalny oraz usługi zarządzania aktywami niemal 2,6 mln klientom oraz ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji.

Więcej
Odpowiedzialność

Odpowiedzialność

W AXA traktujemy prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny jako jeden z koniecznych warunków dobrego zarządzania ryzykiem i szansami biznesowymi.

Więcej
Informacja publiczna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Informacja publiczna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.

Więcej
Jak oceniasz
serwis axa.pl?