Znajdź w AXA swoje miejsce

Ty w AXA

Jesteśmy stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą, angażującym pracowników w strategię biznesową. AXA to miejsce pracy oparte na wartościach. Promujemy różnorodność i równe szanse dla wszystkich, doceniamy udział pracowników, umożliwiamy rozwój zawodowy, dbamy o równowagę między pracą i życiem prywatnym oraz pasjami.

Możliwości

Możliwości

Zatrudniamy ludzi, których łączy uśmiech, zaangażowanie i energia. Zapewniamy im realną perspektywę rozwoju. Razem budujemy wspierającą kulturę, opartą na otwartości i szacunku.

Więcej
Oferty pracy

Oferty pracy

Sprawdź nasze aktualne propozycje. Jeśli znajdziesz wśród nich tę najlepszą i dołączysz do AXA, zyskasz szansę pracy w zmotywowanych i ambitnie wyznaczających swoje cele zespołach.

Więcej
Ludzie

Ludzie

Naszą ambicją jest, aby AXA była najlepszym miejscem pracy, zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Pracownicy to nasz największy kapitał.

Więcej
Pasje

Pasje

Praca i pasje – warto je łączyć. W AXA umożliwiamy realizację różnych zainteresowań, bo wierzymy, że firma może być miejscem, gdzie chętnie się przychodzi.

Więcej

 

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY PRACY ZOSTAW SWOJE CV ZAPRASZAMY NA LINKEDIN

 

Jak oceniasz
serwis axa.pl?
Zgłoś sprawę online
Zgłoś sprawę
online