Zadzwoń do AXA

Ubezpieczenie wypadkowe Bezpieczna Dekada

Jeśli chcesz abyśmy zadzwonili zostaw swoje dane kontaktowe

Podajesz numer telefonu i zgadzasz się na otrzymywanie smsów z informacjami handlowymi od AXA. Jeżeli nie chcesz ich otrzymywać, odznacz pole poniżej.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez AXA Życie T.U. S.A. i AXA Polska S.A., z siedzibami w Warszawie przy ul. Chłodnej 51, oraz na udostępnianie tych danych innym podmiotom grupy AXA w celach marketingowych i statystycznych.

Ważne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych...

Zamknij

Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.

W skład Grupy AXA wchodzą m.in.: AXA S.A., spółka prawa francuskiego z siedzibą w Paryżu (75008), 25, avenue Matignon, Francja, oraz AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., AXA Polska S.A., AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Avanssur S.A. Oddział w Polsce – z siedzibami w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51.

Uzyskaj ofertę w 2 minuty

Ubezpieczenie Bezpieczna Dekada ochroni Cię przed finansowymi następstwami nieszczęśliwych zdarzeń. Zapewni Ci bezpieczeństwo codziennie, przez całą dobę, na całym świecie. Już dziś zabezpiecz się finansowo, aby w przypadku niezdolności do pracy wyrównać niedobory spowodowane przejściem na rentę.

AXA pomoże Ci w finansowaniu leczenia oraz dostarczy Ci środki na bieżące wydatki w sytuacji, gdy w wyniku wypadku staniesz się niezdolny do pracy. Nasze ubezpieczenie zapewni Ci dodatkowe środki, które mogą również stanowić wsparcie dla bliskich Ci osób.

Dlaczego warto ?

  • Gwarancja poczucia finansowego bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny, byś nie musiał obawiać się skutków nieszczęśliwych wydarzeń.
  • Dodatkowe zabezpieczenie w przypadku niezdolności do pracy.
  • Pomoc w finansowaniu leczenia i bieżących wydatków.
  • Przystępujesz do ubezpieczenia bez badań lekarskich i zbędnych formalności.
  • Premiujemy kontynuację polisy – już po roku suma Twojej polisy z tytułu śmierci i w wyniku nieszczęśliwego wypadku wzrośnie o 10%.
  • Korzystasz za darmo z Medycznej Platformy Informacyjnej oraz Doraźnej Opieki Medycznej
  • AXA chroni Cię 24 godziny na dobę, na całym świecie.

W ramach Bezpiecznej Dekady otrzymujesz także bezpłatny dostęp do usług assistance:

  • Medycznej Platformy Informacyjnej (profesjonalna informacja na temat m.in. szpitali, aptek, przychodni, leków, chorób i ich objawów, transportu medycznego itp.) oraz
  • Doraźnej Opieki Medycznej (m.in. telefoniczne konsultacje lekarskie, domowa opieka po hospitalizacji, domowe wizyty lekarza lub pielęgniarki itp.).

Zobacz rówież jak ubezpieczenia zdrowotne pomagają w dostępie do lekarza zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Jak oceniasz
serwis axa.pl?